8 Port Layer 3 lüliti

8 Port Layer 3 lüliti

STCS4012ST on kiht 3 gigabitist kiibi Etherneti lüliti, mis pakub 8 Gigabit SFP teenindusaegasid, pluss 4 Gigabit Etherneti võrgulinke. See on intelligentne mitmekihiline turvakaanlüliti, mis on spetsiaalselt loodud kõrge turvalisusega gigabotset võrgukasutajatele.

Räägime nüüd
Toote üksikasjad

STCS4012ST 8 port Gigabit SFP X 4 port Gigabit Tx kiht 3 Gigabit marsruutimise lüliti Kirjeldus:

STCS4012ST on puhas gigabitilüliti, mis pakub 8 Gigabit SFP teenindusaegasid ja lisaks 4 Gigabit Tx porti.

STCS4012ST turvalahenduslik mitmekihiline lüliti on uue põlvkonna lüliti kõrge turvalisuse jaoks

võrgud. Suure võimsusega ja suure jõudlusega kommutatsiooniga pakub see ka täiustatud turvalisust. See on

lisatasu variant väikeste ja keskmise suurusega MANi lähenemiskihi juurdepääsu kontrollimiseks või ettevõtte kasutajate juurdepääsulülitile.

Täiustatud turvalisus:

Toetab kõikehõlmavat ACL-i juurdepääsu kontrollipoliitikat, sealhulgas: ACL-i kasutava MAC-aadressi, IP-protokolli (TCP / UDP) põhinevat ACL-i, TCL-i pordi numbripõhist ACL-i, UDP pordi numbripõhist ja ajapõhist ACL-i;

Kas saab tuvastada piiratud VLAN-IP-MACga juriidiliste teenustega terminalid? toetab kasutaja juurdepääsu kontrollimise protokolli

802.1x, tagab tõhusama kasutaja sadama juhtimise kui traditsiooniline meetod; Pordi MAC-aadressi piiramise funktsioon saab kontrollida määratud arvutit pääseva arvu hosti numbri;

Toetab PVLANi, pakub 802.1Q VLAN-is rangelt sadama eraldamist, tagab teenuse kõrge turvalisuse

operatsioon; Patenteeritud CPU-kaitsetehnika kontrollib ja filtreerib CPU-le saadetud andmeid, et vältida pahatahtlikku rünnakut; Mitu autentimist selliste protokollide jaoks nagu RIP, OSPF jne (tavaline teksti autentimine, MD5 autentimine), et tagada ruuteri ja võrgu topoloogia kontrollitavus.

Paindlik QOS

STCS4012ST turvaline intelligentset mitmekihilist lüliti toetab intelligentset QoS-i ja vastab hääl-, video- ja muude reaalajas toimuvate multimeediumteenuste kõrgeteenuse kvaliteedinõuetele järgmiste tehnoloogiate abil:

Prioriteet põhineb IEEE802.1P märgistatud informatsioonil ja viiekordse voogude klassifitseerimise teenusel;

Toetab vooluhulgal põhinevat mitmekihilist CoS-i ja ToS-d, et vastata reaalajas multimeediateenuse nõudlusele, näiteks videokonverentsile; Iseseisvalt määratletud mitmekihilised vooluklassifitseerimise reeglid, 1024 voolureeglit toetatakse ühes seadmes; Igas sadamas toetatakse 8 prioriteetset järjekorda, kus on ummikute vältimine ja voogude kujundamine;

Põhjalik marsruudi protokolli tugi

STCS4012ST turvaseadmete mitmekihiline lüliti toetab rikkalikku marsruutimistehnoloogiat, mis hõlmab

peaaegu kõik olemasolevad marsruutimistehnoloogiad.

Toetab unicast marsruutimisprotokolle: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, staatiline marsruutimine;

Toetab mitme aadressiga marsruutimisprotokolle: IGMP, PIM-SM;

Toetab koondamise varundamise protokolli: VRRP.

Mugav hooldus ja kontroll

Toetab NM-i meetodeid nagu SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Toetab BOOTP, TFTP ja FTP kiiret tarkvara uuendamist.


Spetsifikatsioonid:


Mudel

STCS4012ST

Süsteem

Sadama number

8 porti Gigabit SFP liidesed, 4-port Gigabit Tx

Lülitusvõime

24G

Pakettide edasisaatmine

17,8Mpps

Energiatarve

<>

Põhitõhusus

MAC aadressi tabel

16K

Marsruutimise tabeli kanded

4K

Puhvermaht

Jagatud 32M

Edastusrežiim

Hoidke edasi ja edasi

Võrgu- ja voolujuhtimine

PVLAN

Jah

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 prioriteetset järjekorda sadama kohta; voolu kujundamine ja rikas ajaplaneerimise meetodid

Järjekorra väljastamismeetodid

WRR, SP, WRR + SP

Sadama lähenemine

FE, GE sadama lähendamine; maksimaalselt 32 rühma 8 rühma kohta

Marsruutprotokollid

Unicast

Staatiline marsruutimine, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM

Poliitika marsruutimine

Jah

QoS marsruutimine

Jah

Marsruudi liideste arv

512

Turvaelement

802.1X

Jah

PORTAL

Jah

STP

Jah

ACL

1K

MAC aadressi piiramine

Jah

Broadcast Strom Suppression

Jah

CPU kaitse

Jah

Juhtfunktsioonid

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1, 2, 3, 9

HTTP

Jah

CLI

Jah

Mõõtmed (L * W * H)

443mm × 360mm × 44.5mm

Töökeskkond

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% mittekondenseeruv

Kaal

<>


Tellimuse info:



Mudel

Kirjeldus

Võimsus

STCS4012ST

8 porti Gigabit SFP liidesed, 4-port Gigabit Tx

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP moodul-GE-100 meetrit -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP optiline moodul-GE-mitmemoodiline-850nm-550meter-LC optiline pistik-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optiline moodul-GE-üksikrežiim-1310nm-10 km-LC optiline pistik-3.3v




Hot Tags: 8 port kiht 3 lüliti, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, osta, odav, lahtiselt, hinnakiri, madal hind
Seonduvad tooted
Küsitlus