Web Smart Gigabit Switch 24 sadamat

Web Smart Gigabit Switch 24 sadamat

STE-2224-GW on gigabitit juhitav lüliti, mis pakub 24 10/100 / 1000Base-Tx gigabiti Etherneti porti, 2 gigabitist sfp-pilti. Sellel hallatud gigabitilülitiga saavad kasutajad laiendada oma võrku kuni 80Km.

Räägime nüüd
Toote üksikasjad

STE-2224-GW 24-port Gigabit Websmart Switch Kirjeldus:

STE-2224-GW on Websmart-gigabitilüliti, mis pakub 24 porti 10/100 / 1000Base-Tx

Automaatne läbirääkimine ja Auto MDI / MDIX koos 2-gigabitiga SFP-pilu kombinatsiooniga 23 ja 24 Gigabit TX

sadamates, mille abil nad laiendavad võrku kuni 80 km kaugusele.

24-port Gigabit lüliti pakub veebi haldamise ja nutikate konfiguratsioonide funktsioone, näiteks Port

Peegeldamine, sadama ribalaiuse jaotuskontroll, port / tag-põhine VLAN, trunk ja staatiline MAC-aadress, QOS,

Sadama turvalisus, sadama vooluarvestus jne.

STE-2224-GW pakub kuni 48Gbps tugipunkti, mis ei blokeeri traatkiiruste edastamist.

24-port Gigabit websmart-lüliti võtab salvestamise ja edasi-tagasi lülitusmeetodi ning ühendab 8K

MAC aadressitabel täielikult mitmekesiste rakenduste rahuldamiseks.

STE-2216-GW-ga saab 19-tollise raami paigaldusega disaini olla ideaalne võimalus internetikohvikutes,

keskmise / väikese ettevõtte ja intelligentsete ühenduse võrk.


>>> Omadused:

> Täielikult IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 10/100 / 1000M RJ45 sadamad NWAY ja Auto MDI / MDI-X-ga

> 2 Combo Gigabit SFP pesa, automaatne läbirääkimine koostööjoonte ja optiliste pilude vahel

> Toetage IEE802.3x täisdupleksrežiimi voolujuhtimist ja pooljuurdepikkusega režiimi

> Backplane ribalaius kuni 48 Gbps, toetab mitteblokeerivat täieliku traadiga läbilaskevõimet

> Säilitage ja edastage arhitektuur, 8K MAC aadressi tabel

> Toetada kuni 24 rühma sadamapõhist VLAN-i, IEE802.1q, silt-põhise VLAN-i, VLAN-i ID 1-4094

> Toetab sadamakasti kuni 4 rühma, igas grupis on kuni 4 pordi

> Staatiline MAC aadresside tabeli haldamine on toetatud

> Sadama ribalaiuse kontroll, 64 kbps

> QoS (teenuse kvaliteet), 4 IEEE 802.1P prioriteetsuse järjekorda

> Toetab kaabli diagnoosi

> Toetab andmete statistikat

> Port Security Control, toetab Port MAC-aadressi vananemist, õppimist, 128 MAC-i aadressi, mis kõneleb porti

> Broadcast Strom Intelligent Control, ringhäälingu tüübi kontroll, edastusseade toetatud

> Port Mirroring

> Fikseeritud IP või DHCP kliendi automaatse levitamise IP-aadressi toetus

> Veebi hallatav, mitut keelt toetav

> Tugi püsivara uuendamine HTTP-i põhjal

> Kaabli diagnoosimine

> Toetusvool Staatiline, dünaamiline ekraanipaketi talletamine, filtreerimine ja ülekandmine porti ja lülitile

> Sisemised toiteallikad, standardne 19-tolline riiuliga ühendatav metallkate, IU kõrgus


Spetsifikatsioonid:


Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP-aadress

> Sisselogimise IP-aadress: 192.168.0.1; Kasutajanimi: admin; Parool: admin;

> Veenduge, et lüliti töötab korralikult ja seejärel vajutage RESET nuppu

kuni SYS-indikaatori olek muutub järgmiselt: alati sisse lülitatud - vilgub välja.

Sel hetkel saate selle nupu vabastada ja lüliti taastada tehase vaikeseade

seaded automaatselt. Kui SYS indikaator süttib taas roheliselt, näitab see teid

on suutnud taastada vaikeseaded.

Sadamad

24 10/100 / 1000M RJ45 sadamad NWAY ja Auto MDI / MDI-X-ga

2 Combo Gigabit SFP pesa

Tagaseade

48 Gbps

MAC aadress

8K

Lülitusrežiim

Store-and-forward

Voolu juhtimise režiim

IEEE 802.3x täisdupleksvoolu reguleerimine ja vasturõhu voolu reguleerimine

LED indikaator

10/100 / 1000M Port: 1 LINK / ACT, 1 1000M (kiirus), 1 100M (kiirus)

SFP pesa: 1 LINK / ACT, 1 1000M (kiirus, jagatud RJ45 porti)

Võimsus: 1

SYS: 1

RESET: 1

Võrgukaabel

> 10Base-T: UTP kategooria 3, 4,5 kaabel kuni 100m

> 100Base-TX: UTP kategooria 5 kaabel kuni 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP on soovitatav

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, maksimaalne 220/550 meetrit (721/1804 jalga)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, max 550 meetrit (1804 jalga)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1,86 miili-49,7 miili)

Mõõde

440mm x 140mm x 44mm

19-tolline rätik, 1U kõrgune

Toiteallikas

Sisemine võimsus: AC 160-260V 50 / 60Hz

Lairiba pinge sisend

Tarbimine: 45 W max

Temperatuuri niiskus

Temperatuur

Niiskus

Operatsioon

0 ℃ kuni 40 ℃

10% kuni 90%

Ladustamine

-40 ℃ kuni 70 ℃

5% kuni 90% RH


Hot Tags: veebi nutikate gigabitilülitiga 24 sadamat, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ost, odav, lahtiselt, hinnakiri, madal hind
Seonduvad tooted
Küsitlus