Web Smart Gigabit Switch 26 sadamat

Web Smart Gigabit Switch 26 sadamat

STE-2226-GW on gigabitist websmart-lüliti, mis pakub 24 10 / 100Base-Tx Etherneti porti, 2-gigabiti sfp-pilte ja 2-gigabiti Etherneti porti kombinatsioonis. Selle hallatud gigabitildi abil saavad kasutajad laiendada oma võrku kuni 80Km.

Chat Now
Toote üksikasjad

STE-2226-GW 26 porti Gigabit Websmart Switch Kirjeldus:

STE-2216-GW on Websmart-gigabitilüliti, mis pakub 24 porti 10 / 100Base-Tx Auto-Negotiation ja Auto MDI / MDIX koos 2-gigabitist SFP-piludega ja 2-gigabitist TX-pordiga kombinatsiooniga, mille kaudu pakutavad võrgud laiendavad võrku kuni 80Km.

26-pordine Gigabitilüliti pakub veebihaldust ja tarkade konfiguratsioonide funktsioone, nagu PortMirroring, sadama ribalaiuse juhtimine, sadama / tagasisene Vlan, trunk ja staatiline MAC-aadress, QOS, sadama turvalisus, sadama vooluarvestus jne.

STE-2226-GW pakub kuni 8,8,8 Gbps taustakaablit, mis ei blokeeri traatkiirusega ekspedeerimist

26-pordise Gigabit websmart-lüliti puhul on kasutusel salvestus- ja edasiliikumiste vahetamise meetod ning see ühendab 8K

MAC aadressitabel täielikult mitmekesiste rakenduste rahuldamiseks.

STE-2216-GW-ga saab 19-tollise raami paigaldatavat disaini pakkuda ideaalseks võimaluseks internetikohvikute, keskmise / väikese ettevõtte ja intelligentse kogukonna võrgu jaoks.


Omadused:

> Täielikult IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 24 10 / 100M RJ45 pordid pluss 2 10/100 / 1000M RJ45 pordid ja 2 jagatud Gigabiti SFP laienduspilusid,

> Auto MDI / MDI-X, NWAY kõigil RJ45 pordidel, automaatne läbirääkimine Gigabit Meri ja Gigabiti kiudude vahel

> Toetage IEE802.3x täisdupleksrežiimi voolujuhtimist ja pooljuurdepikkusega režiimi

> Backplane ribalaius kuni 8,8 Gbps, toetus Mitteblokeeriv täieliku traatkiirusega läbilaskevõime

> Säilitage ja edastage arhitektuur, 8K MAC aadressi tabel

> Toetada kuni 26 gruppi kuuluvat VLAN-võrku, IEE802.1q, silt põhinev VLAN, VLAN ID 1-4096

> Toetab sadamakasti kuni 3 rühma, millest igaüks sisaldab 2/4 pordi

> Staatiline MAC-aadressi tabel, kuni 24 rühma

> Sadama ribalaiuse kontroll, 64 kbps

> QoS (teenuse kvaliteet), 8 IEEE 802.1P prioriteetsuse järjekorda

> Port Security Control, Port MAC aadressi vananemine, õppimine, sidumine, 24 MAC aadressi sidumine iga porti

> Broadcast Strom Intelligent Control, ringhäälingu tüübi kontroll, edastusseade toetatud

> Port Mirroring

> Fikseeritud IP või DHCP kliendi automaatse levitamise IP-aadressi toetus

> Veebi hallatav, mitut keelt toetav

> Toega püsivara uuendamine

> Veebi hallatav, mitut keelt toetav

> Kaabli diagnoosimine

> Toetusvool Staatiline, dünaamiline ekraanipaketi talletamine, filtreerimine ja ülekandmine porti ja lülitile

> Sisemised toiteallikad, standardne 19-tolline riiuliga ühendatav metallkate, IU kõrgus


Spetsifikatsioonid:



Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP-aadress

> Sisselogimise IP-aadress: 192.168.0.1; Kasutajanimi: admin; Parool: admin;

> Veenduge, et lüliti töötab korralikult ja seejärel vajutage RESET nuppu

kuni SYS-indikaatori olek muutub järgmiselt: alati sisse lülitatud - vilgub välja.

Sel hetkel saate selle nupu vabastada ja lüliti taastada tehase vaikeseade

seaded automaatselt. Kui SYS indikaator süttib taas roheliselt, näitab see teid

on suutnud taastada vaikeseaded.

Sadamad

24 10 / 100Mbps RJ45 sadamad NWAY ja Auto MDI / MDI-X-ga

2 Gigabit SFP pesa ja 2 Gigabit Tx porti Combo

Tagaseade

8,8 Gbps

MAC aadress

8K

Lülitusrežiim

Store-and-forward

Voolu juhtimise režiim

IEEE 802.3x täisdupleksvoolu reguleerimine ja vasturõhu voolu reguleerimine

LED indikaator

10/100 / 1000M Port: 1 LINK / ACT, 1 1000M (kiirus), 1 100M (kiirus)

SFP pesa: 1 LINK / ACT, 1 1000M (kiirus, jagatud RJ45 porti)

Võimsus: 1

SYS: 1

RESET: 1

Võrgukaabel

> 10Base-T: UTP kategooria 3, 4,5 kaabel kuni 100m

> 100Base-TX: UTP kategooria 5 kaabel kuni 100m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP on soovitatav

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, maksimaalne 220/550 meetrit (721/1804 jalga)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, max 550 meetrit (1804 jalga)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1,86 miili-49,7 miili)

Mõõde

440mm x 140mm x 44mm

19-tolline rätik, 1U kõrgune

Toiteallikas

Sisemine võimsus: AC 160-260V 50 / 60Hz

Lairiba pinge sisend

Tarbimine: 20 W max

Temperatuuri niiskus

Temperatuur

Niiskus

Operatsioon

0 ℃ kuni 40 ℃

10% kuni 90%

Ladustamine

-40 ℃ kuni 70 ℃

5% kuni 90% RH




Hot Tags: veebi nutikate gigabitite lüliti 26 sadamat, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ost, odav, lahtiselt, hinnakiri, madal hind
Seonduvad tooted
Küsitlus