EPON OLT 8

EPON OLT 8

CHIMA 8 Port GEPON OLT, toetab kiudude suhet 1:64, saab ühendada kuni 512 kaugjuhtimispulti.

Chat Now
Toote üksikasjad

SNA8800T 8 Port Gepon OLT-süsteemi kirjeldus:

SNA880T on GEPON OLT süsteem, mis põhineb standardil IEEE802.3ah Gigabit EPON. Komplektis on 8 GEPONi porti, mis ühendavad kuni 512 GEPON-i ONU-sid kell 1:64 Fiber Splitting Ratio. See on Telecom Grade GEPON OLT süsteem, mis on mõeldud Interneti-teenuse pakkujatele, kes kasutavad Triple Play Geponi võrke, et tellijatele pakkuda kvaliteetseid Interneti-andmeid, kõne- ja IPTV-teenuseid (nagu IPTV, VoIP ja andmeedastusteenused).


Peamised eelised:

Toetage IPv4 ja IPv6, mis sobivad kasutamiseks nii IPv4 kui ka IPv6-põhistel võrkudel

Toetate SLA (Service Level Assignment) ja DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), parandades QOS-i.

1 + 1 režiimis toetage peavõimsust ja varuvõimsust, tagades võrgu kõrge stabiilsuse.

Toetage 1:64 Fiber-suhe 20Km edastuskaugusena, saate ühendada kuni 512 kaugjuhtimispuldi ONU-d.

Komplektis on 8 Gigabit Fiber / Ethernet üleslingi porti, tagades suurema ribalaiuse tugi iga Geponi sadama jaoks.

Toetage IEEE802.1Q VLAN-i, QinQ-i, VLAN-i tõlkimist, laiendades väga erinevaid VLAN-sid erinevatel keskkondadel.

Toetage STP, RSTP, MSTP puuliprotokolle, mis sobivad kasutamiseks erinevates võrgukeskkondades.

Toetage anti-ARP-i spoofing / flooding, IP Source Guard, Port Isolation jms, turvalisuse taseme tõstmine.

Toetage IPv4 ja IPv6 multicasti, toetage IGMP V1, V2 ja MLD V1, V2

Toetage EAS-i ja EARP-i loopide tuvastamist, saate linki taastada 50 ms jooksul

Toetada LACP-põhist lingikaitset, saab taastada lingi 10 ms.

Toetage GE ja Geponi sadamate kiibi 2/3 täisliini kiirust, tagades pakettaknad.


Geponi parameetrid:

Toetage IEEE802.3ah Gigabit Epon standardit

Toetage 20Km andmeedastuskiirust ühe kiuga

Toetage 8 Geponi allapoole suunatud porti, toetage 1:64 kiu jagamise suhet, saate ühendada kuni 512 ONU-d

Toetada krüptitud kolmekordne kümnendamine ülesvoolu ja allavoolu suunas

Toetage Hiina Telecomi standardit CTC 2.0, 2.1, 3.0

Toetada DBA dünaamilist ribalaiuse sidumist

Toetage ONU automaatne avastamine ja aruandlus ebaseaduslike ONU registreerimiste kohta

Valitud kiudoptilise võimsuse automaatkontrolli toetamine.

Toetage 1.25Gbps GEPONi edastus, Geponi SC lainepikkus: Uplink: 1310nm, allalüli: 1490nm

Toetage CATV-i üle EPON-i rakenduse, CATV lainepikkusega 1550 nm juures.

Geponi SC porti keskmine optiline edastusvõimsus: + 2dbm kuni + 7dbm

Gepon SC Porti optiline vastuvõtu tundlikkus: -30dBm

Maksimaalne optiline kiudude suhe: 1:64 20Km edastuskaugus

Toetage standardset OAM-i ja laiendatavaid OAM-i halduse funktsioone

Toetage ONUde kaugjuhtimist partiide kaupa.


Riistvara omadused:

Täielikult ühilduv IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standard

Toetage 8 GEPON SC sadamat, 1,25 Gbps edastuskiirus.

Toetage 8 * Gigabit SFP üleslüli liidesed + 8 * 10/100 / 1000Base-Tx combo

Toetage GEPON SFP raadiosaatjate kuumvahetust

Toetage EAP-i kiiret tagasikäigu kaitset ja GEPON-i optiliste teede kaitset.

MAC aadressitabel: 16K

VLANi tabel: 1-4094

Toide: põhivarustus + varundamine Toiteallikas

AC toide: AC: 90 ~ 264V, 50 / 60Hz

DC: -36 ~ -72 V

SNA8800T 8 Port OLT šassii kõrgus: 1U


  Riistvara spetsifikatsioonid:

Mudeli nr.

SNA8800T 8 Port GEPON OLT

Riistvara

Riistvara võimsus

Riistvara standardid

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standard

GEPONi sadamad

8 GEPON SC sadamad

Uplink Ports

8 Gigabit SFP või 8 10/100 / 1000Base-Tx Combo-pordid

Riistvara vastutus

Toetage VRRP hosti varundamist
Toetage vastuvõtva programmi ja konfiguratsioonifailide kahekordne rike-tolerantne varukoopia
Toetage PON-kaarti / ventilaatorit kuum-vahetusseadmega
Toetage 1 + 1 peamise juhtpaneeli kuum varukoopia
Toetage 1 + 1 toite varundamist

Lülitusvõime

32 Gbps

MAC aadressi tabel

16K

VLANi tabel

1-4094

Kuum vahetus

  • Toetage GEPON SFP transiiveri kuuma vahetust

Toiteallikas

  • Liigne toiteallikas: 110-240V AC, 50 / 60Hz

  • Toetage valikulist alalisvooluallikat

  • Energiatarve: <>

Geponi märgid

  • Toetage IEEE802.3ah Gigabit Epon standardit

  • Toetage 20Km andmeedastuskiirust ühe kiuga

  • Toetage 8 Geponi allapoole suunatud porti, toetage 1:64 kiu jagamise suhet, saate ühendada kuni 512 ONU-d

  • Toetada krüptitud kolmekordne kümnendamine ülesvoolu ja allavoolu suunas

  • Toetage Hiina Telecomi standardit CTC 2.0, 2.1, 3.0

  • Toetada DBA dünaamilist ribalaiuse sidumist

  • Toetage ONU automaatne avastamine ja aruandlus ebaseaduslike ONU registreerimiste kohta

  • Valitud kiudoptilise võimsuse automaatkontrolli toetamine.

  • Toetage 1.25Gbps GEPONi edastus, Geponi SC lainepikkus: Uplink: 1310nm, allalüli: 1490nm

  • Toetage CATV-i üle EPON-i rakenduse, CATV lainepikkusega 1550 nm juures.

  • Geponi SC porti keskmine optiline edastusvõimsus: + 2dbm kuni + 7dbm

  • Gepon SC Porti optiline vastuvõtu tundlikkus: -30dBm

  • Maksimaalne optiline kiudude suhe: 1:64 20Km edastuskaugus

  • Toetage standardset OAM-i ja laiendatavaid OAM-i halduse funktsioone

  • Toetage ONUde kaugjuhtimist partiide kaupa.

Tarkvara spetsifikatsioonid:

Layer 2 funktsioonid

Protokollid

IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.3X, IEEE802.3ad, IEEE802.1D, IEEE802.1W, IEEE802.1S, IPv4, IPv6

VLAN

Toetage 1-4094 VLAN-i kirjeid
Toetada sadamapõhist / MAC-põhist / IP-alamvõrgu põhinevat VLAN-i
Toetada sadamapõhist QinQ ja selektiivset QinQ (Vlan Stacking)
Toetada VLANi vahetust / VLANi märkust / VLAN-tõlge
Suport GVRP dünaamilise VLANi registreerimine
Toetage VLAN-i, lisage, kustutage ja asendage ONU teenindusvoogu.

QOS

Toetuse kiiruse piirmäär saatmiseks / vastuvõtmiseks iga sadama või kasutaja määratletud voolu. Pakub üldist vooluadapterit ja kasutaja määratud vooluadapterit
Toetage eelistatud märkust porti või kasutaja määratletud voolu.
Pakkumised IEEE802.1P, DSCP prioriteet ja märkus
Toetage AUT (Committed Access Rate), Liiklus Kujundamine ja voolu statistika
Toetage paketi peegeldamist ja liidese või kasutaja määratletud voo redigeerimist
Toetage superjärjestusplaanit, mis põhineb sadamas ja kasutaja määratletud voolul. Iga port / voog toetab 8 prioriteetset järjekorda ja SP, WRR ja SF + WRR planeerija.
Pakkumise ülekoormuse vältimise mehhanism, toetab Tail-Drop ja WRED

Kitsenev puu

Toetage IEEE 802.1D spanning tree Protocol (STP)
Toetage IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
Toetage IEEE 802.1s mitmest sidestatud puuprotokolli eksemplari (MSTP)
Toetage kaugjuhtimispuldi ONU Loop tuvastades murettekitavat

MAC

Toetage MAC-i musta auku
Toetage sadama MAC-i piirangut
Pakub 16K MAC-i aadresse

Multicast

IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping,

Juurdepääsu kontrollnimekiri

Toetage standardset ja laiendatavat ACL-i
Toetage ACL-i ajaintervallis
Toetab pakettide filtrit, lähte- / sihtkoha MAC-filtrit, lähte- / sihtkoha IP-filtrit, sadefiltreid, protokolli-filtrit, VLAN-filtrit, VLAN-i vahemiku filtrit, MAC-i vahemiku filtrit,
Toetage kuni 50 samaaegset teenindus liikluse identifitseerimist
Toetage L2 ~ L7 paketi filtrimist 80-bitise IP-pakettaknadiga

Sadam

Toetab sadamapõhist kahesuunalist ribalaiuse kontrolli
Staatiline linkide koondamine ja LACP (Link Aggregation Control Protocol)
Toetage sadama peegeldamist ja liikluse peegeldamist

Kasutaja turvalisus

Toetage Anti-ARP-lode
Toetage Anti-ARP-tüüpi üleujutusi
Toetage IP Source Guard IP + VLAN + MAC + Port siduv
Toetada sadama eraldamist
MAC-aadressi toetamine seostub MAC-aadressi filtreerimisega sadamas ja sadamas
Toetage IEEE 802.1x ja AAA / raadiuse autentimist

OLT Security

Toetage anti-DOS-i rünnakut (nagu ARP, Synflood, Smurf, ICMP rünnak), ARP-i
avastamine, uss ja Msblaster-uss rünnak
Toetage SSHv2 Secure Shellit
Toetage SNMP v3 krüptitud juhtimine
Toetage turvaversiooni IP-sisselogimist läbi Telneti
Toetage kasutajate hierarhilist juhtimist ja paroolikaitset

Võrguturvalisus

Toetage kasutaja MAC-i ja ARP-i liikluskorraldust
Toetus Piirata ARP-liiklust kasutaja ja väljalogimise kasutaja saadab ARP-i liikluse
Toetage dünaamilist ARP-tabelit siduvana
Toetage IP / VLAN / MAC / port sidumist
Toetage L2-L7 ACL voolu filtreerimise mehhanismi
Toetada sadama ringhäälingu / multicast mahasurumist ja automaatselt väljalülitamise riskantset sadamat
Toetage URPF-i, et vältida IP-aadressi võltsimist ja rünnakut
Toetage DHCP-i valikut 82 ja PPPoE + (kasutaja füüsiline asukoht)
Toetage OSPF, RIPv2, BGPv4 pakettide ja MD5-ide tavalist teksti autentimist
krüptograafi autentimine

IPv6 multicast

Toetage IPv6 SA / DA klassifikatsiooni
Toetage MLDv2 / MLDv2 Snooping
Toetage PIM-SMv6, PIM-DMv6, PIM-SSMv6

IPv4 Multicast

Toetage IGMPv1 / v2 / v3, IGMPv1 / v2 / v3 Snooping, IGMP-filter
Toetada MVR-i ja multi-posti kopeerimist erinevate VLAN-ide kaudu
Toetage IGMP Fast Leave, IGMP Proxy
Toetage PIM-SM / PIM-DM / PIM-SSM,

Loop tuvastamine

Toetada EAPSi ja GERPi (taastamise aeg <>
Toetage Loopback-avastamist

Link kaitse

Toetage FlexLinkit (taastamise aeg <>
Toetage RSTP / MSTP (taastamise aeg <>
Toetage LACP-i (taastamise aeg <>
Toetage BFD-d

Süsteemi töökindlus

Usaldusväärsuse tagamine VRRP-iga (Virtual Router Redundancy Protocol)

Juhtimine

sFlow

Toetage RFC3176 sFlow

Telnet

Toetage CLI-i käske Telneti haldamiseks

SNMP

Toetage SNMP V1, V2, V3

NMS

Toetage SNMP-põhist NMS-i haldust

RMON

Toetada RMON gruppi 1, 2, 3, 9

MIB

Era- ja avaliku sektori MIB toetamine

Töökeskkond

Niiskus

Töötamine: 10% ~ 90% kondenseerumisest / ooterežiimis: 5% kuni 95% kondenseerumiseta

Töötemperatuur

Töötamine: 0 ℃ kuni 65 ℃ / Standby: -20 ℃ kuni 70 ℃



Hot Tags: EPON OLT 8, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ost, odav, lahtiselt, hinnakiri, madal hind
Seonduvad tooted
Küsitlus