GEPON OLT 12 sadamat

GEPON OLT 12 sadamat

CHIMA 12 sadam GEPON OLT, toetab 1:64 kiudude suhet, saab ühendada kuni 768 kaugjuhtimispuldi ONU-d.

Chat Now
Toote üksikasjad

SNA8812T 12 Port Gepon OLT-süsteemi kirjeldus:

SNA8812T on GEPON OLT süsteem, mis põhineb standardil IEEE802.3ah Gigabit EPON. Seal on maksimaalselt 12 GEPONi porti, mis võivad ühendada kuni 768 GEPONi ONU-sid kell 1:64 Fiber Ratio. See on Telekomi klassi GEPON OLT süsteem, mis on ette nähtud internetiteenuse pakkujatele, kes pakuvad klientidele kõrgekvaliteedilist, kiiret ja stabiilset internetiteenust (nt IPTV, VoIP ja andmeedastusteenused).


Peamised eelised:

Tavaliselt toetab tavaline 12 port GEPON OLT ainult 2. kihi juurdepääsuvõrgu funktsioone. Kuid erinevalt tavapärastest GEPON OLT-idest toetab SNA8812T rikkalikke Layer 2, 3, 4 võrgufunktsioone, mis võimaldavad seda rakendada 2. kihi juurdepääsuvõrgus ja kihi 3 agregaatvõrgus.

Toetage ayer 2/3/4 võrgufunktsioone, mille abil saate seda kasutada 2. kihi juurdepääsuvõrgus ja 3. kihi võrgustikus.

Toetus 1:64 Fiber-suhe 20Km edastuskaugusena, saab ühendada kuni 768 kaugjuhtimispuldi ONU-d.

Sisaldab lihtsat PCBA disaini, fikseerib GEPON allalingi sadamaid ja 1G üleslingi porte, parendades paigaldusruumi.

Toetage valikuliselt 10G üleslingi porti, mis võimaldab ribalaiust suurendada, muutes ainult Fiber SFP transiivereid.

1 + 1 režiimis toetage peavõimsust ja varuvõimsust, tagades võrgu kõrge stabiilsuse.

Toetage alalisvoolu toiteallikat, mis sobib kasutamiseks Interneti-teenuse pakkuja ruumis.

Toetage CLI-käsku ja OAM-juhtimist, toetage ONU häire sündmuste OAM-häireid.

Toetage CTC2.0, 2.1 ja 3.0 täiesti, võimaldab suuremat ühilduvust erinevate kaubamärkide ONU-dega.

Kiire võrgu taastamise toetamine. Võrk jätkub vähem kui 50 ms pärast serveri ja seadme taaskäivitamist.

Toetage SNMP V1, V2, V3, Telneti või NMS-i juhtimist, võimaldab kaugjuhtimist, kaugprobleemide tuvastamist ja SNA8812T GEPON OLTi ja registreeritud ONUde probleemide lahendamist.


Gepon tehnoloogia põhineb IEEE802.3ah standardil:

SNA8812T on varustatud tavalise PCBA paneeli disainiga, toetades maksimaalselt 12 GEPON SFP porti.

Toetage IEEE802.3ah Gigabit Epon standardit

Toetage ONU autentimist, ebaseadusliku ONU registreerimise häiret või ONU tõrkeid.

Andmete krüptimise toetamine võib krüptida andmepaketid, mis edastavad üle GEPONi võrgu.

Toetage kiibikaitset selgroo tasemel, 1 + 1 kaitset, mis võimaldab võrgu taastamist 50 ms jooksul

Toetage maksimaalselt 12 Gepon SFP raadiosaatjat allalüli jaoks, saate ühendada kuni 768 ONU-d

Toetage 1.25Gbps GEPONi edastus, Geponi SC lainepikkus: Uplink: 1310nm, allalüli: 1490nm

Toetage CATV-i üle EPON-i rakenduse, CATV lainepikkusega 1550 nm juures.

Geponi SC porti keskmine optiline edastusvõimsus: + 2dbm kuni + 7dbm

Gepon SC Porti optiline vastuvõtu tundlikkus: -30dBm

Maksimaalne optiline kiudude suhe: 1:64 20Km edastuskaugus

Toetage CTC 2.0, 2.1 ja 3.0 Telecom Gigabit Epon standardit

Toetage standardset OAM-i ja laiendatavaid OAM-i halduse funktsioone

Toetage ühe võrgu ONU või mitme ONU üheaegset ja kaugjuhtimist süsteemi administraatori kaudu


Riistvara omadused:

Täielikult ühilduv IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standard

Toetage 12 GEPON SC sadamat, 1,25 Gbps edastuskiirus.

Toetage 8 * Gigabit SFP üleslingi liidesed ja / või 2 * 10G SFP + üleslüli liidesed

Sisseehitatud jahutusventilaatorid 1U šassiid

Toetage GEPON SFP raadiosaatjate kuumvahetust

Toetage EAP-i kiiret tagasikäigu kaitset ja GEPON-i optiliste teede kaitset.

MAC aadressitabel: 32K

VLANi tabel: 1-4094

Toide: põhivarustus + varundamine Toiteallikas

AC toide: AC: 90 ~ 264V, 50 / 60Hz

DC: -36 ~ -72 V


Tarkvara funktsioonid:

SNA8812T toetab kihi 2/3/4 võrgustiku funktsioone:

Toetage IEEE802.1Q VLAN-i, võrgupõhist VLAN-i, GVRP-i ja QinQ VLAN-i virnastamine,

Toetage IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.1s Mitme Spanning Tree

Toetage IEEE802.3ad Link Aggregation,

Toetage IEEE802.3X poolduplekset ja täispuhumisvastast tagasisuure voolu juhtimist

Toetage IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (dünaamiline Bandwidth Assignment), SLA,

Toetage L2, L3, L4 ACL (juurdepääsu kontrollnimekirja), IP-põhiseid ACL-reegleid, andmefiltreid lähtekoodi / sihtkoha IP-de, layer-3 IP-identiteedi, layer-4 TCP / UDP identiteedi, IP-prioriteedi, ToS või ACL-i reeglite järgi.

Toetab ribalaiuse kontrolli

Tugiteenused Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Toetage Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3

3. tasandi 3. Marsruudi funktsioonid, näiteks RIPV1, V2, OSPF V4, staatiline marsruut, OSPF, BGPv4


Spetsifikatsioonid:


Mudeli nr.

SNA8812T GEPON OLT SYSTEM

Riistvara

Riistvara võimsus

Riistvara standardid

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standard

GEPONi sadamad

12 GEPON SC sadamad

Uplink Ports

8 Gigabit SFP pesa ja / või 2 * 10G SFP + liidesed

Jahutussüsteem

Sisseehitatud jahutusventilaatorid 1U šassiid

Lülitusvõime

128 Gbps

MAC aadressi tabel

32K

VLANi tabel

1-4094

Kuum vahetus

Toetage GEPON SFP transiiveri kuuma vahetust

Välk

128 MB

Mälu

1 Gbps

Marsruudi tabel

12K

Toiteallikas

  • Liigne toiteallikas: 110-240V AC, 50 / 60Hz

  • Toetage valikulist alalisvooluallikat

  • Energiatarve: <>

Geponi märgid

  • Toetage IEEE802.3ah Gigabit Epon standardit

  • Maksimaalselt 12 Geponi SC porti allalaadimise jaoks,

  • Toetage edastuskiirust 1,25 Gbps

  • Geponi SC-pordi lainepikkus: Uplink: 1310nm, allalink: 1490nm

  • Geponi SC porti keskmine optiline edastusvõimsus: + 2dbm kuni + 7dbm

  • Gepon SC Porti optiline vastuvõtu tundlikkus: -30dBm

  • Max optilise kiu suhe: 1:64

  • Toetage CTC 2.0, 2.1, 3.0 Hiina Telecom Gigabit Epon standardit

  • Toetage standardset OAM-i ja laiendatavaid OAM-i halduse funktsioone

  • Andmete üleslinkimise ja allalaadimisega krüpteerimine

  • Toetage ühe võrgu ONU või mitme ONU üheaegset ja kaugjuhtimist süsteemi administraatori kaudu

  • Toetage ONU autentimist, saate teatada ebaseaduslikust ONU sündmuste registreerimisest


Tarkvara funktsioonid

Protokollid

IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.3X, IEEE802.3ad, IEEE802.1D, IEEE802.1W, IEEE802.1S,

VLAN

GVRP, IEEE802.1Q VLAN, sadamas paiknev VLAN, QinQ VLAN stackimine, 1-4094 VID.

QOS

IEEE802.1P QOS, 8 järjekorda sadama kohta, ToS, sadama ID-põhine QOS, DifferSev, WRR, SP, SWRR, liiklusvorming, voogude klassifikatsioon ACL VLANiga.

Kitsenev puu

IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid STP, IEEE802.1S Mitu STP-d

L3 Marsruut

RIP 1/2, OSPF, BGP4 ja staatiline marsruutimine, max 12K marsruutimise tabel

Multicast

IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping,

Juurdepääsu kontrollnimekiri

L2, L3, L4 ACL (Juurdepääsu kontrollnimekiri), IP-põhised ACL-reeglid, andmefiltrid lähtekoodi / sihtkoha IP-aadresside, layer-3 IP-identiteedi, layer-4 TCP / UDP identiteedi, IP-prioriteedi, ToS või time-based ACL-eeskirjade järgi.

MAC-filter

Port, mis on seotud MAC-iga, valge nimekirja / must nimekirja MAC-filtreerimine

Voolu kontroll

Pooldupleksne vasturõhk ja 802.3x täisdupleks, juhtjoone (HOL) voolu kontroll

ARP

Toetage ARP-puhverserverit

DHCP

Toetage DHCP-kliendit, DHCP-serverit, DHCP-relee

L3 agregeerimine

Toetage koormusbalanssi ja LACP-iga põhinevat L3 agregeerimist

Autentimine

AAA raadiuse ja kohaliku autentimise toetamine

Port Mirroring

Voolu või sadamas baseeruv peegeldamine

Storm Control

Broadcast ja Multicast Storm Control

Usaldusväärsus

Usaldusväärsuse tagamine VRRP-iga (Virtual Router Redundancy Protocol)

Juhtimine

Konsool

RS232

Telnet

Toetage CLI-i käske Telneti haldamiseks

SNMP

Toetage SNMP V1, V2, V3

Syslog

Toetage Syslogi

RMON

Toetada RMON gruppi 1, 2, 3, 9

MIB

Era- ja avaliku sektori MIB toetamine

Töökeskkond

Niiskus

Töötamine: 10% ~ 90% kondenseerumisest / ooterežiimis: 5% kuni 95% kondenseerumiseta

Töötemperatuur

Töötamine: 0 ℃ kuni 65 ℃ / Standby: -20 ℃ kuni 70 ℃


Hot Tags: GEPON OLT 12 sadamad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ost, odav, lahtiselt, hinnakiri, madal hind
Seonduvad tooted
Küsitlus