EPON ONU 2 sadamad

CHIMA 1GE + 1FE GEPON ONU, toetab 1,25G EPONi üleslingi ja pakub 1 * 10 / 100Base-Tx + 1 Gigabit LAN porti. See on IEEE802.3ah standard GEPON ONU terminal, mida saab rakendada FTTH ja FTTO võrkudes.

Räägime nüüd
Toote üksikasjad

SON8010U 1 GE + 1 FE GEPON ONU Kirjeldus:

SON8010U on Telecomi klass IEEE802.3ah põhinev GEPON ONU (Optical Network Unit). See pakub 1 * 1.25G EPON Uplink SC porti ja 1 * 10 / 100Base-Tx + 1 * 10/100 / 1000Base-Tx LAN porti. Selle GEPON uplink pakub 1,25 Gbps suurt ribalaiust. Selle 10 / 100Base-Tx LAN-pordi saab ühendada koduvõrguteenuste WiFi-marsruuteriga ja selle Gigabit-LAN-pordi saab ühendada Home TV-teenuse IPTV-kastiga. Selle kaks LAN-porti võimaldavad Interneti-teenuse pakkujatel kasutada FTTH- ja FTTO-võrkudes nii Interneti- kui IPTV-teenuseid.


GEPONi rakendusskeem:

image007 (001). jpg


Põhijooned:

Vastab IEEE802.3ah Gigabit EPON standardile, mis toetab puhta optiliste kiudude edastamist.

WDM-i / ühesuuruste kiudude edastamine, kulude kokkuhoid kiu kaablitele, max edastamise kaugus võib ulatuda kuni 20Km.

Upstream töötab 1310nm ja allavoolu 1490nm lainepikkusega, vältides kiuignaali signaali vastuolu

Toetab paindlikku ribalaiuse sidumist, saab määrata iga tellija jaoks nõutava ribalaiuse.

Toetage laiendatud turvasertifikaati, toetage allavoolu ja TDMA-d krüptitud leviala ülesvoolu.

Tugiteenused Multicasti, abonendid saavad valikuliselt taotleda VOD-i, videokonverentsi jne

Toetage konkreetsele arvutile MAC-aadressi ja IP-aadressi sidumist, kaitstes teie privaatsust.

Toetage ühte või mitut LLID-d, erinevad kasutajad ja teenused võivad olla seotud erinevate SSID-dega.

Toetage kordumatuid IEEE802.1P QOS-i prioriteete erinevate teenuste ja LLID-de jaoks.

Toetage kohalikku või kaugjuhtimist, saate hallata ja pakkuda NMS-i kaudu.

Toetage kiudude tõrketeadete tuvastamist, NMS-d võivad näidata tõrkeid ja asukohta.


Riistvara omadused:

Täielikult vastab IEEE802.3ah standardile, kaasas 2 x 10 pakitud SFF-i transiiverile

Pakub 1 * Gepon SC porti üleslinkimiseks, toetab 1.25G ülesvoolu ja allavoolu

Pakub 1 * 10 / 100Base-Tx LAN porti ja 1 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit LAN porti

Pakkumised 1 * Lähtesta nupp, saate hõlpsalt seadme nullida

Geponi optiline porti tundlikkus: -2dBm kuni -27dBm

Fiber Ratio: Erineva Fiber Ratio kehtib erinevate edastamise kaugus, 1:64 MAX.

Toetab 2,2 Gbps Backplane ribalaiust

Komplektis on reaalajas LED-indikaatorid, mis töötavad olekus, Link staatus, System Alarm, GEPON olek & Alarm, võimsus jne

Desktop disain, plastikust korpus koos täiustatud jahutusprojekteerimisega,

DC 12V, 0.5A välise lülitusvõimsuse adapter, toetab Aasia, Euroopa, USA, Suurbritannia, Aafrika Liidu ja Brasiilia standardseid toitepistikke.


Tarkvara funktsioonid:

Toetage kihi 2 lülitusfunktsioone

Toetage ONU automaatne avastamine ja automaatne registreerimine

Toetage MAC-aadressi sidumist ja filtreerimist

Toetage IP-aadressi sidumist ja filtreerimist

Toetage ONU alarmi ja kasutajate ühenduse testimist

Toetage FIFO-d, toetage portide koondamist

Toetage portide peegeldamist ja ülekande juhtimist

Toetage DHCP-i valikut 82 ja DHCP-i jälgimist

Toetage IEEE802.1Q VLAN-i, võrgupõhist VLAN-i

Toetage IEEE802.1P QOS, TOS-i, COS-i

Toetage IEEE802.1d Spanning Tree

Toetage IEEE802.1x autentimist

Toetage MAC-aadresside piiramist,

Toetage IGMP V2, V3 ja IGMP Snooping multimeediumsõnumite saatmiseks

Toetage IEEE802.3X täisdupleks, pooldupleksne vasturõhu voolu juhtimine

Toetage ribalaiuse juhtimist


Spetsifikatsioonid:

Standardid

IEEE 802.3ah, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE802.1d, IEEE
802.1P, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1X, RFC1155, RFC1157, RFC1112, RFC1113

Topoloogia

Star Topology

Uplink Ports

1 Gepon SC sadam,

Downlink ports

2 sadamat (1 * 10 / 100Base-Tx Fast Ethernet LAN + 1 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit LAN)

Edastuskiirus

1,25 Gbps

Edastuskaugus

Maksimaalselt 20Km

LED indikaatorid

Diagnostiline funktsioon Link, activity, Full / half duplex, speed and power

Etherneti kaabel

10Base-Tx: UTP kategooria 3, 4,5, kuni 100m
100Base-Tx: UTP kategooria 5, kuni 100 m
1000Base-Tx: UTP kategooria 5, 5E, 6, kuni 100m

Fiber Cable

8,3 um, 8,7 um, 9 um ja 10 um ühepoolne fiiberkaabel

Toiteallikas

AC 96-260V, DC 12V, 0.5A, sisemine toide

Temperatuuri niiskus

Temperatuur

Niiskus

Töötamine

0 ℃ - 45 ℃

10% - 90%

Ootel

-30 ℃ - 60 ℃

5% - 90% RH



Hot Tags: EPON ONU 2 sadamad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ost, odav, lahtiselt, hinnakiri, madal hind

Paari: 2 FXS EPON ONU

Järgmise: 4 FE EPON ONU

Seonduvad tooted
Küsitlus