Meediakonverterid

  • Gigabiti optiline lüliti 8 sadamat

    Gigabiti optiline lüliti 8 sadamat

    8 Port 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet Switch 10/100 / 1000M Automaatne läbirääkimine, Auto MDI / MDI-X, IEEE802.3x voojuhtimine, Backplane ribalaius kuni 16 Gbps, Mitteblokeeriv...

    Rohkem
  • Media Converter 6 port

    Media Converter 6 port

    2 porti Gigabit SFP pesa + 4-port 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, pakub 4 Gigabit Etherneti porti ja 2 Gigabit SFP porti. Edastuskaugus alates MFFiber 550m kuni...

    Rohkem
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8 Port 10 / 100Base-Tx juhitav Ethernet-kommutaator, millel on 4 POE-pordi. LISASEADMED IEEE802.3af-põhine Power Over Ethernet, pakkudes kokku 62W POE võimsust, iga LAN toetab 15.5W...

    Rohkem
  • Optilise konverteri haldamine

    Optilise konverteri haldamine

    STE-51X on 10 / 100mbps rack mount juhitav meediumikonverter, mis pakub 16 pesa meediumikandjate kaartide sisestamiseks. See toetab SNMP kaughaldust ja IEEE802.1Q VLAN-i,...

    Rohkem
  • Ühe režiimi meediumkonverter

    Ühe režiimi meediumkonverter

    STE-MSMC on 10/100 Mbps Ethernet-meediummuundur, mis pakub 1-portmodroom-kiudoptilisi, 1-portmodernist ühekiiruselist kiudu ja 1 10 / 100mbps Etherneti porti. See on Ethernet-muundur, mis...

    Rohkem
  • 100mbps meediumkonverter

    100mbps meediumkonverter

    STE-SFMC on 10 / 100mbps Ethernet-meediummuundur, mis pakub 1 port Single fiber ja 1 10 / 100mbps Etherneti porti. See on Etherneti kiudainestandardite muundur

    Rohkem
  • Gigabiti optiline muundur

    Gigabiti optiline muundur

    STE-8406M on gigabit-meediummuundur, mis pakub 2 gigabiti kiudopti ja 1 gigabiti Etherneti porti. See laiendab gigabitist võrku Multi Mode kiibist 550m kuni ühekiiruselise kiu...

    Rohkem
  • Gigabit Media Converter

    Gigabit Media Converter

    STE-8400M on gigabit-meediummuundur, mis pakub 1 gigabit kiudopterit ja 1 gigabit Etherneti porti. See laiendab gigabitist võrku Multi Mode kiibist 550m kuni ühekiiruselise...

    Rohkem
  • Meediumikonverteri kaardid

    Meediumikonverteri kaardid

    STE-MCM on 10 / 100mbps Ethernet-meediumikonverteri kaart, millel on 1 port 10 / 100Base-Fx ja 1 port 10 / 100Base-Tx. Selle edastuskaugus ulatub Multimode kiust 500m kuni...

    Rohkem
  • Optiline Converter 16 sadamate

    Optiline Converter 16 sadamate

    STE - 51P on 10/100mbps rack mount meedia konverteriga, mis pakub 16 teenindusaegade lisamise media converter kaardid. Selle edastamise kaugus ulatub Multimode kiu 500m-ühemoodilisi kiu 120 km...

    Rohkem
  • Media Converter 100mbps

    Media Converter 100mbps

    STE-FMC on 10 / 100mbps Ethernet-meediummuundur, mis pakub 1 port 10 / 100Base-Fx ja 1 port 10 / 100Base-Tx. Selle edastuskaugus ulatub Multimode kiust 500m kuni ühemoodilise...

    Rohkem
  • Gigabiti optilise kiu muundur

    Gigabiti optilise kiu muundur

    STE-8408M on gigabitist SFP-meediummuundur, mis pakub 2 gigabit Etherneti porti ja 2 Gigabit SFP-porti. See laiendab gigabitist kiudoptilisi võrke Multi Mode kiibist 550m kuni...

    Rohkem
Kodu Eelmine lehekülg 12 Järgmisele leheküljele Viimane lehekülg 1/2
Me oleme tuntud kui üks juhtivaid meediumikandurite tootjaid ja tarnijaid Hiinast meie kvaliteetsete toodete ja madala hinna eest. Palun võite vabalt osta lahtiselt odavaid meediumikonvertereid ja GEt hinnakirja meie tehases.